TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA KARŞIYAKA

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Karşıyaka

Tuvalet tıkanıklığı açma karşıyaka konusunda firmamız robotlu sistemler ve motorlu kılavuzlar ile hizmet vermektedir.Tuvalet açma işleminde herhangi bir yeri kırma dökme söz konusu olmaz.Firma ekiplerimiz adresine gelip kameralarımız ile önce tıkanıklığının neden olduğunu bulur ve ardından robotlu sistem ile tıkanıklık sorununu kısa süre içerisinde çözerler.Gider borusu açma karşıyaka ekiplerimiz pimaş açma işleminden sonra kameralar ile tekrar görüntüleme işlemi yapar.Bu görüntüleme esnasında pimaş borunun yapılışında bir hata varmı diye bakılır ve tıkanıklığın tam olarak açıldığını müşterimize gösterirler.

İzmir Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Karşıyaka ?

Tuvalet tıkanıklığı açma karşıyaka bölgesinde hizmet veren bir servis arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır bunun cevabı eski klasik yöntemler ile değil teknolojinin imkanları kullanılarak yapılır.eski usulde demir çubuklar ve ince elle çevirilen kılavular kullanılırdı.Firmamız robotlu sistemeler ve kameralı cihazlar ile hizmet vermektedir.

Önce kamera ile pimal boruda tıkanıklığı görürüz ve kaç metre ileride olduğunu kameramızın metraj ölçme özelliği ile görürüz.Daha sonra 25 metre uzunluğunda olan çelik ve esnek robotlu kılavuz sistemimiz ile tıkanıklık sorununuzu garantili ve profesyonel bir işçilik ile çözeriz.

tıkanıklık açma karşıyaka
Tuvalet tıkanıklığı açma karşıyaka

Tuvalet Neden Tıkanır ?

Tuvalet neden tıkanır ? tuvalet tıkanıklığı olmasının sebebinde ki en büyük pay tuvalet giderlerine peçete-ıslak mendil-bez-pet gibi giderlere atılmaması gereken cisimlerin atılmasından dolayı kaynaklanıyor.Tuvalet tıkanıklığı açma karşıyaka ekiplerimiz bu tür gider problemlerinin insan yaşantısını olumsuz etklideği için 7/24 hizmet vermektedir.Tuvalet tıkanması için diğer faktör ise tesisat borularının yapılışının yanlış olması.Yani Pimaş boruların döşenişi esnasında borulara akıntı (eyim) verilmemesi.

Tuvalet Açma Kimyasalı

Tuvalet açma işleminde bir diğer pratik çözümdür kimyasallı tuvalet açma yöntemi.Bu yöntem ile basit tıkanıklık sorunlarını giderebilirsiniz.Tıkanıklığı açmak için su birikintisi olmadan, direk borunun içerisine sıvıyı dökmeliyiz. Sıvıyı döktükten sonra ortalama 2-3 dakika uzakta beklemeliyiz, eğer kimyasalın yaydığı havayı solumaya çalışırsanız ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. 2-3 dakika ilaç boruda bekletildikten sonra bol bol su göndermeye devam edin. Eğer tıkanıklık açılmadıysa tıkalı pimaş açma hizmeti veren firmalardan yardım istemeniz gerekir.

Tuvalet Açma Kimyasalı Nasıl Kullanılır ?

Pimaş açma sıvısı ile tıkalı gider borusu nasıl açılır? Tıkalı boru açma kimyasalı nedir, nasıl kullanılır bu kimyasalın kullanımı sırasında eldiven ve maske kullanmak gerekir. Cilde temas etmemesi ve solumamanız için bunlara dikkat edilmelidir. Ayrıca kimyasalın eritme gücü fazla olduğundan boruların ek yerlerindeki contaların ve boruların zarar görebileceğini de göz önüne almalısınız. Bu nedenle tıkanıklık açma kimyasalının sıkça kullanılmaması önerilir.

  • Kimyasalı kullanacak kişi kimyasalı eldiven takarak kullanmalı ve kesinlikle temas etmemelidir. Eğer kimyasal sıvı elinize veya ayağınıza dökülür ise yakar ve zarar verir.
  • Tıkanıklık açma sıvısını kullanırken ağzınıza bir de maske takarak, kullanım esnasında ortaya çıkacak zararlı asitlerden korunun. Kimysal sıvının kapağını açtığınızda kendinizden uzak tutun ilk etapta kapak açılır açılmaz hoş olmayan koku ve keskin bir buhar şeklinde çıkan havayı solumayın.
  • Kullanımını dikkatlice okuyarak kullanma talimatına harfiyen uyun. En önemli nokta kullanım sonrası kaynar su mu yok sa soğuk su mu dökmeniz gerektiğine çok dikkat edin.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Kimyasalı Boruya Zarar Verir Mi ?

Pis su boruları dayanıklı malzemelerden üretildikleri halde bazen hasar alabilmektedir. Tuz ruhu kullanıldığında boruların aşınmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda boruların ek bölümlerinde bulunan bağlantı contalarını eritir ve bu durum alt kata su akmasına neden olur. Bu kimyasal karışım tıkanıklıkları açabilse bile, boruyu tamamen atıklardan arındıramaz ve tuz ruhu döktükten sonra içerisindeki atıklar yapışkan bir hale gelir böylelikle borunun alanını daraltır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Aparatı

Tuvalet tıkanıklığı açma aparatı denilen cisim robotlu kılavuzlar ucuna takılan kırıcı-delici ve temizleyici uçtur.Bu uçlar kamera ile tıkanıklığın durumu tespit edildikten sonra duruma en uygun olan uç kullanılır.Tıkanıklık açma robotlarının ucuna takılan aparat sayesinde pimaş boru tıkanıklığı kolayca ve zahmetsizce açılır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları Karşıyaka İzmir

Tuvalet tıkanıklığı açma karşıyaka izmir için fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları belirlenebilmesi içi müşteri temsilcimiz ile iletişim kurmalısınız.Müşteri temsilcimiz size sorduğu bir kaç sorudan sonra tıkanıklığın durumunu öğrenir ve fiyatlarımız hakkında sizlere bilgi akatarır.Müşteri temsilcizmiz ile görüşme yapmak için sayfanın alt kısmında bulunan yeşil alanda ki tıkla ara butonuna tıklayıp temsilcimizi arayabilirsiniz.Tuvalet tıkanıklığı açma karşıyaka bölgesinde mobil araçlarımız ile 7/24 servis imkanımız vardır.

karşıyaka tuvalet tıkanıklığı açma
karşıyaka tuvalet tıkanıklığı açma

Robotlu Tıkanıklık Açma Karşıyaka

Robotla tıkanıklık açma Karşıyaka çalışmaları, ana gider hatlarında veya logar borularında da yapılmaktadır. Ana gider hatlarının tıkanması, tüm binayı olumsuz etkileyen ciddi bir sorundur. Bunun dışında çevreye kötü koku yayılmasına da sebep olur.

Firmamız robotla gider tıkanıklığı açma karşıyaka çalışmaları sırasında, en yakın tuvalet girişinden logar kuyusuna kadar kamera ile inceleme yapmaktadır. Bazı durumlarda logar kuyusunun yeri bilinmemektedir. Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda, detektör cihazı ile logar kuyusunun yeri tespit edilir.

Firmamız karşıyaka su tesisat  2009 yılından beri kırmadan tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktadır.İzmir’in tüm ilçelerine fiyat farkı almadan hizmet vermekteyiz. En geç iki saat içinde adresinize gelene ekiplerimiz hemen çalışmalara başlamaktadırlar.Ayrıca firmamız tarafından yapılan tüm onarımlar, firmamızın garantisi altındadır.

Firma yetkililerimiz ve müşteri temsilcimiz ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz.Bizlere ulaşmak için Sayfanın alt bölümündeki yeşil butonunda ki tıkla ara butonundan ulaşabilirsiniz.