SU KAÇAĞI TESPİTİ İZMİR

Su kaçağı tespiti izmir bölgesinde hizmet veren bir firma arıyorsanız firmamız size bu konuda yardımcı olabilir.Envanterimizde bulunan elektronik cihazlar ve kameralı sisttemler ile kırmadan dökmeden noktasal su kaçağı tespiti yapıyoruz.İzmir’in neresinde olursanız olun firmamızdan randevu talep edebilirsiniz.Dairenizden alt komşunuza su damlaması mı var? ve nerden kaynaklandığını bir türlü bulamadıysanız bu teknolojiden yararlanızı ve en düşük fiyatlar ile işini çözebiliyoruz.Su kaçağının nerde olduğunu bulmak için her yeri kırıp dökmeyin bizi arayın noktasal olarak tespit yapalım.

Su kaçağı her zaman önemli bir sorun olmuş bu sorunları İzmir de elektronik cihazlar ile evinizi kırıp dökmeden fayans ve seramiklerinizi kırmadan evinizin herhangi bir tarafına zarar vermeden Termal kamera ve akustik dinleme cihazları ile su kaçağı tespitini noktasal olarak tespit ediyor ve garantili olarak onarıyoruz.

Su Kaçağı Tespiti İzmir Servisinin Faydaları

Banyonuzdan alt komşunuza su damlaması var veya evinizin duvarlarında nemlenme,rutubet gibi sorunlar varsa su kaçağı tespiti izmir ekiplerimiz sorununuzu en kısa sürede çözer.Alt kat komşunuza damlayan suyu için boruların geçtiği her yeri kırmayın evinizi inşaat alanı yaptırmayın.Firmamız termal kameralar ile boruların nerden geçtiğini tespit eder ve dinleme cihazı ile su kaçağını noktasal olarak tespit eder.

su kaçağı tespiti izmir
su kaçağı tespiti izmir

Noktasal Su Kaçağı Tespiti İzmir

Noktasal su kaçağı tespiti izmir servislerimiz dairenizde oluşan su kaçağını evinizin hiç bir yerini kırmadan sorunu tespit eder ve 1 fayans içinde tamiratı gerçekleştirir.Eğer ki bu tür cihazlar hala icat edilmemiş olsaydı her su kaçağı oluşumunda evinizi bir yerden başlayıp kırdırmak zorunda kalabilirdiniz.Tesisatlarda oluşan bu su kaçakları termal kameraların ve dinleme cihazlarının sayesinde noktasal olarak tespit edilebiliyor.Su kaçağı tespiti izmir bölgesinde hizmet veren ekiplerimizi 7/24 arayabilir ve randevu talep edebilirsiniz.Ekipelerimiz 1saat ve 1saat 30 dakika süren işlem sonucu su kaçağının yerini tespit eder ve tamiratını gerçekleştirir.

İzmir Su Kaçağı Tespitinde Pratik Çözümler

Evinizde, işyerinizde su kaçağı var ve tespit edilmesini istiyorsanız İzmir su kaçağı tespitinde pratik çözümler sunan firmamızdan destek alabilirsiniz.Firmamız eski usül heryeri kırarak değil teknolojini sağladığı imkanları kullanarak su kaçağının yerini tespit eder.Su kaçağını cihazla tespit etmek her yeri kırıp dökmekten daha az maliyetlidir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti İzmir

Teknolojik gelişmeler hayatımızda ve iş alanlarımızda bizlere birçok iyi seçenek ve çözümler geliştirmektedir. Bu gelişmelerden yenisi olan kamera ile tıkanıklık açma hizmeti de hem müşterilerimiz için hem de bizler için büyük bir avantaj olmaktadır. Eski tesisat sistemlerinde sürekli meydana gelen su kaçakları ve sızıntıları için önceleri başvurulan kırma yöntemi şimdi tamamen kalkarak yerine duvar içinde veya zemin altında bulunan tesisatı kameralar ile görerek hızlı bir şekilde bulunmasını sağlamaktadır. Firma olarak bu teknolojiye sahip olmakta ve bu teknolojiyi müşterilerimiz için hem oldukça iyi bir şekilde hem de uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağını nasıl anlayabilirim diye aklınızdan geçirdiğinizi tahmin edebiliyorum. Su kaçağınız öncelikle kendini su faturalarında yüksek rakamlarla belli eder. Su kaçağını anlamanın en kolay yolu , evdeki tüm su bataryalarını kapatın ve su sayacınızı kontrol edin. Eğer su sayacı dönmeye devam ediyorsa tesisatınızı kontrol etmekte fayda vardır.

Su kaçağı bir çoğumuzun ve bizimle birlikte komşularımızın da korkulu rüyasıdır. Sızıntı yapan yerin yakınından başlayarak neredeyse döşemenin komple sökülmesi gerekmektedir. Bu durumda gerek maddi gerekse manevi olarak bizlere zarar vermektedir.