PETEK TEMİZLEME KARŞIYAKA

Petek Temizleme Karşıyaka

Petek temizleme karşıyaka günümüzde petek temizleme işini yapan firmalar git gide çoğalmakta ve bir biriler arasında da rekabet oluşmaktadır. Petek temizliği yapılan evlerde %30 ısı artışı sağlanırken %30 da yakıt tasarrufu sağlanmaktadır.Fakat bu tasarrufu sağlayabilmek için işini iyi yapan firmaları tercih etmelisiniz.Her meslekte olduğu gibi bizim meslekte’de bu işi hakkıyla yapanlar var, birde bu işi sırf para kazanmak için yapanlar var. Esas rekabet de bunlar arasında oluşmaktadır.Karşıyaka petek temizleme işini hakkı ile  yapanlarda petek temizleme işlemi 4 aşamalı oluşmaktadır. 1.Aşama’da Banyodan bulunan havlupanın veya peteğin sökülüp petek temizleme makinesi’nin sisteme bağlanması.Sistemin içinde oluşan çamurlu,kireçli ve tortulu suyun kalorifer tesisatından boşaltılması. 2.Aşama’da ise tesisata yeni ilaçlı su verilip kalorifer sisteminin ve peteklerin teker teker temizlenip bu ilaçlı suyunda tesisattan boşaltılması. 3.Aşama ise tesisata yeni temiz su basıp sistemin havalarının alınıp kombinin çalıştırılmasıdır.Petek temizliği işlemi 15 dakika veya 30 dakika sürebilecek bir işlem kesinlikle değilrir. Bu işlem ortalama 1saat 20 dakika ile 2 saat arası sürmektedir.  sürmektedir.Petek temizleme karşıyaka servisi için sayfanın alt kısmında ki yeşil alana tıklayıp karşıyaka bölgesinde ki servisimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

petek temizliği karşıyaka
petek temizleme karşıyaka

Petek Temizleme Fiyatları Karşıyaka

Petek temizliği fiyatları karşıyaka peteklerin adedine göre değişiklik göstermektedir.Petek temizleme karşıyaka bölgesinde 7/24 hizmet veriyoruz. Petek temizliği fiyatlarının değişiklik göstermesindeki sebep peteklerin adeti ve kullanacağımız kimyasal litresi olarak değişmektedir.Bazı evlerde 7 adet petek olur ve 1 litre kimyasal kullanırken bazı evlerde 9-10 petek olur ve haliyle sistemde ki su miktarı’da artar.Buna bağlı olarak petek temizliği karşıyaka fiyatları için müşteri temsilcimizi arayıp net bilgi alabilirsiniz.Petek temizliği ekiplerimiz uzman ve profesyonel çalışanlarımızdan oluşmaktadır.Petek temizliği yapılan evlerde %30 yakıt tasarrufu ve %30 ısı verminin artışı testler sonucu elde edilmiştir.

Karşıyaka Petek Temizleme Firması

Karşıyaka petek temizleme firması olarak tesisat temizleme işlemini kimyasallar ve makineler ile yapıyoruz.Ardından tesisatta ve peteklere bulunan tortuları temizliyoruz.İşlemi yapıldıktan sonra peteklerin daha hızlı ve daha az yakıt harcayarak ısındığı görülür. Kombi devir daim yapamadığından suyu devamlı ısıtmak zorunda kalırdı temizlik işleminden sonra bu ısıtma süresi uzayacak ve yakıt tasarrufu sağlayacaksınız .

Özel olarak petekelerin içinde tortulaşmayı önleyen kimyasalda kimyasal da kullanmaktayız. Bu kimyasalları genelde hatla petek arası uzun olan yerler seçer yani iş yerleri , ofisler gibi  bu kimyasal radyatörün içindeki suyun geç soğumasını sağlayar ve tortu oluşmasını engeller.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

Petek temizleme fiyatları, bu fiyatı mekanda bulunan petek sayısı belirlemektedir. Petek sayısı çoğaldıkça petek başına belirlenen fiyat değişmektedir.Detaylı konuda bilgi ve diğer tüm sorularınız için çağrı merkezimizi arayınız.

  • Mekanın içindeki en müsaait petek belirlenir.
  • Peteklerin içindeki kirli su tahliye edilir.
  •  Petek temizleme Makinası giriş ve çıkış yerlerine takılır.
  • Tüm peteklerin ön yıkaması yapılır 2. Kirli su boşltılır.
  • Kimyasal karışım makinaya konulduktan sonra ana yıkama başlatılır.
  • Durulama işlemi tamamlanarak makine sökülür.
  • Kombi açılır ve hava alma işlemleri yapılır.
  •  Sistem yakılıp test edilir ve çalışır vaziyette teslim edilir.
  • İşlem sonrası kirlenme görülmez ve temiz vaziyette bırakılır.

 

Peteklerinizin Kirlendiğini Nasıl Anlarsınız ?

Peteklerin üst kısmı ısınıyor ama alt kısmı soğuksa. Kombiyi yüksek dereceye almanıza rağmen petekler çok ısınmıyorsa. Son peteklere sıcak su gitmiyorsa. Yüksek faturalar ödeyip ısınamıyorsanız. Kombiniz sürekli tıkanıp çalışmıyorsa. Peteklerinizi son 2 yıldır temizlemediyseniz. Sizinde Petek Temizleme yaptırma zamanınız gelmiş demektir.

Petekler Neden Kirlenir ?

Petekler iç kısımdan pas üretir ve pas tortuları ve su yoluyla gelen çamur ve küçük taş parçaları dibe çökerek alt kısımlarda devirdaim’in iyi olmamasını sağlar ve sıcak su peteğin üst tarafından girer alt kısımlara devirdaim yapamadığı için direkmen çıkış kısmına giderek bir sonraki petek’e geçer. Kireç ise peteklere iç kısımdan yapısarak peteklerin içindeki sıcak suyu peteklere aynı derecede yansıtmasını engeller. Yapmış olduğumuz makinalı ve kimyasallı temizlikten sonra sistemden çıkan kirleri kendi gözünüzle görür ve peteklerde ciddi bir ısı artışını hissedersiniz .

 

Petek temizleme karşıyaka, petek temizliği karşıyaka, karşıyaka petek temizliği, peteklerin temizliği karşıyaka