Noktasal Su Kaçağı Tespiti

noktasal su kaçağı tespiti
su kaçağı tespiti izmir

Noktasal su kaçağı tespiti konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz ustalarımız uzman kadrolardan oluşmaktadır.Su kaçağı tespiti aşamasında yaşadığınız sorun her nerede ise hızla ulaşarak gerekli olan donanımlarını bu işlemler için kullanan firma sizlerden gelecek taleplere hızlıca cevap veriyor. Gelişmiş cihazları kullanan bir ekip ile çalışmak isterseniz firmamız ile kuracağınız iletişim ileride hiçbir şekilde sorun yaşamamanız için ön keşif ile işleme başlanıyor. Kaçak tespit makinasının sağladığı fayda ile kolayca bulunan sızıntı yeri sadece iki karo kırılarak hallediliyor. Kırma işleminden sonra kolayca ulaşılan kaçak bölge temizlenerek tamir işlemi sonlandırılıyor.Noktasal su kaçağı tespiti firmamız tarafından profesyonelce yapılmaktadır.

Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Bulma İşlemi

Noktasal su kaçağı bulma neredeyse profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Bu işlemi başarı ile kullandığı donanımlı makinaları ile çözüme kavuşturan firmamız sizlerden gelen talepleri kısa sürede cevaplayabiliyor. Bu işlem için eviniz veya duvarınızda gördüğünüz ufak bir sızıntıyı ciddiye almanız ile başlıyor. Bu kapsamda küçük bir sızıntı ile başlayan tanışmamız büyük sorunlara yol açacak işlemin çözüme kavuşturulmasıyla son buluyor.Su kaçakları tespitinde teknolojik kameralar kullanmakta ve su kaçağını birebir noktasal olarak tespit etmekte ve kamera ekranlarından gözle görebilmekteyiz.

Cihazla Su Kaçak Bulma

Su kaçağı ilk etapta duvarlarınızı etkilemeye başlar. Duvarlarda önce nemlenme, ardından terleme, sıvalarında kabarma, rutubet ve küf etkisine yol açar. Parke kabardı, evde küf kokusu var, su faturası yüksek geliyor gibi yakınmalar başlar. Bu etkilerin ilerlememesi için  termal kameralı su kaçak tespiti yapan firmamızdan termal kameralı usta çağırmanızı öneririz. Ustamız termal kamera kullanarak, görüntülü ve noktasal su kaçağı tespiti yapacaktır. Cihazla su kaçak bulma günümüzde kullanılan modern su kaçağı tespit yöntemlerinden biridir. Hem evinize zarar vermeden çalışılır, hem de sizleri ek masraflardan kurtarır. Ustalar işini bitirdikten sonra evinizde boya yapma, fayans döşetme, sıva yapma gibi meşakkatli uğraşlara girmezsiniz.Bu gibi tesisat sorunları için izmir tesisatçı ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Noktasal Su Kaçağı Tespitinde  Garantili Çözüm

Termal kameralı usta tesisatınızda soğuk ve sıcak temiz su borularında su sızıntısı olan yeri ısı farklılığından dolayı kolayca belirler. Bunu akustik dinleme cihazları ve görüntülü kaçak tespiti ile noktasal olarak yapar. Su kaçağının nerede olduğunu bulmak için fayansları kırmaya gerek kalmaz. Özellikle eskiden su kaçağı sorunu yaşamış olanlar, bundan çok çekinir. Çünkü eski yöntemlerde su kaçağı olan boruyu bulmak gerçekten zorlu bir çalışmanın yapılmasını gerektirirdi. Ustalar gelişigüzel evinizde kazı yapardı. Su kaçağının olduğu boru bulununcaya kadar fayanslar kırılır, zemin kazılır, duvarlara zarar verilirdi. Ama günümüzde her şey değişti.Termal kameralı su kaçak tespiti yapan firmamız gibi kurumsal firmalar cihazla su kaçak bulma hizmeti vermektedir. Artık su kaçağından korkmayın, su kaçağı olduğunu fark ettiğinizde termal kameralı usta çağırarak tesisatınızdaki bu sorununuzdan konforlu bir şekilde kurtulun. Evde ek tadilatlara girişmeden sadece su kaçak bulma hizmetinin parasını ödeyin.

Noktasal Su Kaçağı Tespitinin Tamiri Nasıl Olur?

Tesisatınızdaki su kaçağını bulmak hizmetin tamamlanması için yeterli olmaz. Ustaların su kaçağı tamirini de yapması gerekir. Noktasal tespit yapıldığı için küçük bir alanda kazı yapılarak boru tamir edilir. Ustalarımız bu bölgeyi de kapatarak eski haline getirir.Noktasal su kaçağu tespiti izmir firmamızdan bu şekilde hizmet alabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan 7/24 profesyonel destek alabilirsiniz. Görüntülü kaçak tespiti yapması için ekiplerimizi hemen evinize yönlendiririz. Bu aşamadan itibaren evinizde parke kabardı, su faturası yüksek geliyor, alt kat komşu şikayete geldi gibi sorunlar yaşamazsınız. Sadece bununla kalmaz. Evinizde kırmadan su kaçak tespiti yapıldığı için, ekstra masraflar yapmazsınız. Boya, badana, tadilat işlerini yapması için usta çağırmazsınız. Termal kamera ilesu kaçağını zahmetsizce tespit eder.

noktasal su kaçağı tespiti
Noktasal su kaçağı tespiti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*