KARŞIYAKA TESİSATÇI

İzmir tesisatçı

Karşıyaka Tesisatçı

Karşıyaka tesisatçı firmamız tesisat sektöründe 1980 yılından günümüze hizmet vermektedir.Firmamız tarafından yapılan onarımlar,tamirat ve tadilatlar garantili ve titiz işçilikle yapılmaktadır.Tesisat sektörüne her konuda hakim olan uzman ekiplerimiz su tesisatında demir boru,eski tip gider (künk,pik)boruların yapılışını ve boruların döşenişine kadar bilgili ve kesin çözüm sunabilecek tecrübe ve bilgilere sahiptir.Karşıyaka tesisatçı firmamız günümüze teknoloji ile çalışarak su kaçak tespiti,petek temizleme ve tıkanıklık açma işlemlerini uzman ekipleri vasıtasıyla kırmadan dökmeden kirletmeden yapmaktadır.Su tesisatı sorunlarınız ne olursa olsun hiç fark etmez firmamız tüm sorunlarınıza çözüm sunabilecek deneyimli elemanlar sahiptir.Karşıyaka tesisatçı, Karşıyaka su tesisatçısı

su tesisatınız da yaşadığınız problemler canınızı sıkmasın karşıyaka tesisatı arayarak randevu alın sorunu garantili olarak çözelim.

Karşıyaka Su Tesisatçısı

Su tesisatı sektörü çok kapsamlı ve günlük yaşamımızda sürekli kullandığımız bir araçtır.Su tesisatı öncelik olarak banyo,lavabo,tuvalet,mutfak gibi bir çok yerde kullanılmaktadır.Su bizler için olmazsa olmazdır ve günümüz de 10 dakika bile sular kesildiğinde hayatımız duruyor.Çamaşır,bulaşık makinelerimiz bile suyla çalışmaktadır.Karşıyaka su tesisatçısı için 0552 269 9148 numaralı telefodan bizleri arayabilirsiniz.

Peki su tesisatı işleri nelerdir,tesisatçı neler yapar ;

-Çeşmelerden akan su tesisatının bağlantısı

-Atık su giderlerinin kanalizasyon borularına bağlanması

-Kalorifer tesisatlarının ısıtma cihazlarına bağlanması

-Isıtma sistemi kurulumu

-Hidrofor tesisatı kurulumu

-hilton lavabo montajı

-fayans,seramik işleri

-arızalı çeşme,musluk,batarya değişimi

-arızalı rezervuar,sifon iç takımı değişimi

-su sayacı bağlantısı

-su kaçağı tespiti ( Bilgisayarlı sisitem gerekmektedir.)

-tıkanıklık açma (Robotlu kılavuz ve kamera sistemi olmalıdır.)

-petek temizleme (Doğru kimyasal ve Mekineli yapılması gerekir.)

Karşıyaka Petek Temizleme

Karşıyaka petek temizleme kombi petek temizliğinin Faydaları gerek kombi tesisatına ve gerekse peteğe bağlı olan tüm elemanlara iyi gelen petek temizliği, mutlaka belirli periyotlar içerisinde yapılması gerekmektedir. Petek temizliği faydaları, gerek yakıt konusunda ve gerekse peteklerden aldığınız performans konusunda size katkı sağlayacaktır. Petek temizliğinin faydaları doğrudan yakıta etki ediyor olmasa da, dolaylı olarak büyük bir avantaj sağlamaktadır.Karşıyaka petek temizleme servisimiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir.Karşıyaka tesisatçı

Bakımı yapılan petekler, her zaman için daha uzun ömürlü olacaktır ve peteğe bağlı olan tesisat elemanları, daha geç yıpranacaktır. Petek temizliği işleminden sonra kombinizin peteklere göndermiş olduğu ısı, maksimum seviyeye ulaşacaktır. Petek temizliğinin aksatılması durumunda ise peteklerden yeteri kadar verim alınmayacaktır ve bu nedenle ısı kaybı yaşanacaktır. Ancak petek temizliği işlemi, bu durumun önüne geçecek olan bir işlemdir.

Doğalgaza ya da merkezi ısıtma sistemine sahip olan birçok evde, petek temizliği gibi önemli bir konunun ihmal edildiği görülmektedir. Bu durum kombinin verimini düşürürken, aynı zamanda doğalgaz faturanızın da kabarmasına neden olacaktır. Öte yandan doğalgaz tesisatınızın bir kısmına da zarar verecektir. Bu nedenle petek temizliği konusunda profesyonel yardımlar almak, her zaman için büyük tasarruflar etmenize neden olacaktır.

Bir telefon vasıtasıyla iletişime geçtiğiniz petek temizleme ustaları, kısa süre içerisinde gerekli donanımlar ile evinize gelerek, peteklerinizin temizliğini gerçekleştirecektir. Peteğe bağlı olan borular, tesisat elemanları ve daha birçok malzeme, ustalar tarafından gözden geçirilerek ve temizliği yapılarak, eskisinden daha sağlıklı bir ısınma elde etmenize neden olacaktır.

Lavabo Tıkanıklığı Açma Karşıyaka

Kırıp Dökmeden Lavabo Tıkanıklığı Açma
Lavabo Tıkanıklığı
Lavabo tıkanıklığı olmadık zamanlarda meydana gelen bir tesisat sorunudur. Beklenmedik anda oluşması, içindeki atıkların önceden birikmeye başladığını göstermektedir. Lavabolar, çoğunlukla bizim attığımız yabancı cisimlerden dolayı tıkanmaktadır.

Lavaboya atılan yabancı cisimler, özellikle dirsek kısımlarında birikmektedir. Atıkları lavaboya atmaya devam ettiğinizde, tıkanıklık olayı aniden ya da yavaş yavaş meydana gelir. Lavabodan su yavaş gidiyor olsa bile bu durum tıkanıklık sayılır. Lavabodan suyun yavaş gitmesine müdahale edilmezse bir süre sonra lavabodan su gitmiyor olacaktır.

Lavabo tıkanmasının büyük çoğunluğu kullanıcılar tarafından meydana geldiği için, banyo lavabosu ile mutfak lavabosuna sebep olan tıkanmalarda farklı olur. Banyoda lavabo tıkanıklığı kıl ve sabun atıklarından dolayı oluşurken, mutfak lavabosu organik atıklar ve atık yağdan dolayı tıkanmaktadır.

Lavabo Tıkandı Nasıl Açarım?

Lavabo tıkandıysa, evde uygulayacağınız birkaç basit yöntem ile açmanız mümkün olabilir. Ancak bu yöntemler çoğu zaman işe yaramaz. Sebebi ise, tıkanıklığa sebep olan cismin borunun derinlerinde olmasıdır. Ayrıca her lavabo tıkanması borudaki yabancı cisimlerden kaynaklanmaz. Başka sebeplerden dolayı lavabo tıkanmışsa, evde uygulayacağınız lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri çözüm sağlamayacaktır.

Lavabo tıkandı nasıl açarım diyorsanız? Öncelikle en eski lavabo tıkanıklığı açma yöntemlerinden biri olan pompayı deneyebilirsiniz. Pompa kullanılırken, lavabonun giriş kısmındaki süzgeç pompa ile tamamen kapatılır. Ardından pompalama çalışması yapılır. Lavabo tıkanmasına sebep olan cisimler, girişe yakın bir noktadaysa pompalama yapılarak cisimlerden çıkması sağlanabilir.

Lavabo tıkandıysa evde kullanacağınız bir diğer yöntem teldir. Telin bir ucu kanca şeklinde kıvrılır ve kancalı kısım lavabo borusuna gönderilir. Teli kullanacağınızda lavabonun altında, sifonun bağlı olduğu duvardaki pimaş borusundan teli göndermelisiniz. Sifonun borusunu pimaş borusundan çıkarıp tel ile lavabo açma çalışması yapabilirsiniz.

Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma Karşıyaka

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma çalışmalarında kullanacağınız hiçbir yöntem kameralı lavabo tıkanıklığı açma yöntemi kadar etkili olmaz. Kameralı lavabo tıkanıklığı açma yöntemi ile lavabo borusunun içi kontrol edilir ve lavabo tıkanmasının sebebi kesin olarak belirlendikten sonra kırmadan lavabo tıkanıklığı açma çalışması yapılır.

Lavabo altındaki pimaş borusundan içeri kameralı görüntüleme cihazının kamerasını gönderir.
Kamera, boru içindeki görüntüleri cihazın ekranına yansıtır.
Kameralı lavabo açma sayesinde, lavabo borusunun içindeki bütün sorunlar tespit edilir.
Lavabo tıkanmasına sebep olan sorun tespit edilir.
Lavabo tıkanıklığı yabancı bir cisimden kaynaklanıyorsa, tıkalı lavabo açma çalışması için robot cihaz kullanılır.
Kameralı görüntüleme cihazının kamerası pimaş borusunun içinden çekip çıkarıldıktan sonra, robot cihazın yayı gönderilir.
Robot cihazın yayı gider borusu içinde dönerek ilerler.
Tıkanıklığa sebep olan cisim ya parçalanır ya da yayın ucuna dolanır ve çekip çıkarılır.
Robotla lavabo tıkanıklığı açma çalışması tamamlandıktan sonra kameralı görüntüleme cihazı tekrar pimaş borusuna gönderilir.
İkinci kez kameralı görüntüleme cihazı kullanılmasının sebebi, lavabo tıkanıklığının tamamen açılıp açılmadığına emin olunur.
Ayrıca ikinci kontrol sayesinde pimaş borusunun içinde başka sorun olup olmadığı da tespit edilir.
Tüm aşamalar bittikten sonra kırmadan lavabo açma çalışması kesin olarak tamamlanır.
Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma çalışmaları tamamen elektronik cihazlarla yapılmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazının kullanılması şarttır. Oysa çoğu firma kırmadan lavabo açma çalışmalarında kameralı görüntüleme cihazı kullanmazlar. Kameralı görüntüleme cihazı kullanılmazsa, lavabo tıkanıklığının sebebi belirlenemez. Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma çalışmasında kameralı görüntüleme cihazı ile kontrol yapılırken yabancı bir cisim borunun içine kaçmışsa, robot cihaz kullanılır. Oysa lavabo tıkanıklığı her zaman yabancı bir cisimden kaynaklanmaz.

Lavabo tıkanıklığının bir diğer sebebi ise lavabo borusunun yetersiz eğimidir. Yeni taşındığınız bir dairede daha ilk günlerde lavabodan su yavaş gidiyorsa ve ara ara tıkanıklık yaşanıyorsa lavabo borusunun eğiminde sorun olabilir. Lavabo borusundaki eğim sorunu kameralı görüntüleme cihazı ile ancak belirlenebilir.

Karşıyaka Bölgesi Tüm Hizmetlerimiz

karşıyaka Kalorifer Temizliği
karşıyaka Kaloriferlerin Havasını Alma
karşıyaka Kameralı Kanal Açma
karşıyaka Kameralı Su Kaçağı
karşıyaka Kanal Açıcı
karşıyaka Kanal Açma Robotu
karşıyaka Kanal Temizleme
karşıyaka Banyo Gideri Açma
karşıyaka Kanalizasyon Açma
karşıyaka Kırmadan Su Kaçağı Bulma
karşıyaka Kırmadan Tıkanıklık Açma
karşıyaka Klozet Açıcı
karşıyaka Lavabo Tıkanması
karşıyaka Logar Temizleme
karşıyaka Pis Su Gideri Açma
karşıyaka Pis Su Gideri Tıkanıklığı Açma
karşıyaka Cihazla Kanal Açma
karşıyaka Cihazla Su Kaçağı Bulma
karşıyaka Gider Tıkanıklığı Açma
karşıyaka Kaçak Su
karşıyaka Kalorifer Bakımı
karşıyaka Lavabo Açıcı
karşıyaka Lavabo Açıcılar
karşıyaka Lavabo Açma
karşıyaka Lavabo Açmak
karşıyaka Lavabo Açmak İçin
karşıyaka Lavabo Tıkanıklığı
karşıyaka Lavabo Tıkanıklığı Açma
karşıyaka Robotla Kanal Açma
karşıyaka Robotla Lavabo Açma
karşıyaka Rögar Temizleme
karşıyaka Su Arıza Tespiti
karşıyaka Su Kaçağı
karşıyaka Su Kaçağı Tespit
karşıyaka Logar Temizliği
karşıyaka Logar Tıkanıklığı
karşıyaka Logar Tıkanması
karşıyaka Mutfak Gideri Açma
karşıyaka Petek Temizliği
karşıyaka Petekler Isıtmıyor
karşıyaka Peteklerin Altı Isınmıyor
karşıyaka Peteklerin Havası Nasıl Alınır?
karşıyaka Peteklerin Havasını Alma
karşıyaka Pimaş Aç
karşıyaka Pimaş Açıcı
karşıyaka Pimaş Açma
karşıyaka Pimaş Tıkanıklığı
karşıyaka Su Kaçağı Bulma
karşıyaka Su Kaçağı Tespiti
karşıyaka Pis Su Kaçağı
karşıyaka Radyatör Temizliği
karşıyaka Su Kaçağı Tespiti Fiyatları
karşıyaka Su Kaçak Tespiti
karşıyaka Su Sızıntısı
karşıyaka Su Tesisatında Kaçak Bulma
karşıyaka Tuvalet Tıkanıklığı Açma
karşıyaka Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır
karşıyaka Su Kaçağı Nasıl Önlenir?
karşıyaka Su Kaçağı Nasıl Bulunur?
karşıyaka Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır?
karşıyaka Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?
karşıyaka Kaçak Su Nasıl Bulunur ?
karşıyaka Su Sızıntısı Nasıl Bulunur?
karşıyaka Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır?
karşıyaka Su Tesisatındaki Kaçak Nasıl Bulunur?
karşıyaka Vinçli Mermer Nakliyesi
cihazla su kaçağı tespiti,izmir su kaçağı tespiti,söke su kaçağı tespiti,kırmadan su kaçağı tespiti,karabağlar su kaçağı tespiti,izmir su tesisatı,su kaçakları tespiti,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,izmir su tesisatçısı,pratik tesisat,sıhhi tesisat,su tesisatçısı,izmirsu tesisat,izmir su tesisatı,izmir su tesisatçısı,izmir,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,su kaçağı tespit cihazı fiyatı,su kaçağı tespiti,cihazla su kaçağı tespiti,su kaçağı bulma hizmeti,su kaçağı uzmanı,su kaçağı, su kaçakları,su kaçağı nasıl bulunur,su tesisatı kaçak bulma,su kaçağısu kaçağı tespit cihazı,patlak boru tespit makinası,su sızıntıları,izmir tesisatçı,su tesisatı,su tesisatçısı,su kaçağı,su tesisat,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,izmir tesisatçı,su tesisatı,su tesisatçısı,su kaçağı,su tesisat,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,izmir tesisatçı,su tesisatı,su tesisatçısı,su kaçağı,su tesisat,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,izmir su kaçakları onarımı,bilgisayarlı su kaçağı tespiti,izmir ege-noktasal tespit,su kaçağı bulma,izmir tesisat merkezi,su kaçak tespit,izmir su kaçağı,kırmadan su kaçağı tespiti izmir,cihazla su kaçağı tespiti,izmir su kaçağı tespiti,söke su kaçağı tespiti,kırmadan su kaçağı,tespiti,karabağlar su kaçağı tespiti,izmir su tesisatı,su kaçakları tespiti,izmir sıhhi tesisat – izmir su kaçağı,izmir su tesisatçısı – pratik tesisat sıhhi tesisat su tesisatçısı,izmir su tesisat,izmir su tesisatı,izmir su tesisatçısı,izmir,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,su kaçağı tespit cihazı fiyatı,su kaçağı tespiti,cihazla su kaçağı tespiti,su kaçağı bulma hizmeti,su kaçağı uzmanı,su kaçağı, su kaçakları,su kaçağı nasıl bulunur,su tesisatı kaçak bulma,su kaçağı,su kaçağı tespit cihazı,patlak boru tespit makinası,su sızıntıları,izmir tesisatçı,su tesisatı,su tesisatçısı,su kaçağı,su tesisat,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,izmir tesisatçı,su tesisatı,su tesisatçısı,su kaçağı,su tesisat,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,izmir tesisatçı,su tesisatı,su tesisatçısı,su kaçağı,su tesisat,izmir sıhhi tesisat,izmir su kaçağı,aliağa su kaçağı tespiti,balcova su kaçağı tespiti,bayındır su kaçağı tespiti,bayraklı su kaçağı tespiti,bergama su kaçağı tespiti, beydag su kaçağı tespiti bornova su kaçağı tespiti, buca su kaçağı tespiti, çeşme su kaçağı tespiti, çiğli su kaçağı tespiti,dikili su kaçağı tespiti, foça su kaçağı tespiti,gaziemir su kaçağı tespiti,güzelbahçe su kaçağı tespiti,karabağlar su kaçağı tespiti,karaburun su kaçağı tespiti, karşıyaka su kaçağı tespiti,kemalpaşa su kaçağı tespiti,kınık su kaçağı tespiti,kiraz su kaçağı tespiti,konak su kaçağı tespiti, menderes su kaçağı tespiti,menemen su kaçağı tespiti,narlıdere su kaçağı tespiti, ödemis su kaçağı tespiti,seferihisar su kaçağı tespiti,selçuk su kaçağı tespiti,tire su kaçağı tespiti,torbalı su kaçağı tespiti,urla su kaçağı Tespiti,buca su kaçağı tespiti,karşıyaka su kaçağı tespiti,alsancaksu kaçağı tespiti,çankaya su kaçağı tespiti,urla kalorifer temizliği

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*