KARŞIYAKA SU TESİSATÇILARI

Karşıyaka Su Tesisatçıları

Karşıyaka su tesisatçıları olarak firmamız karşıyaka bölgesinde su tesisat sektöründe hizmet vermektedir.Su tesisatı konusunda tamirat ve tadilat işlenirinizi özenle ve garantili olarak güvenilir,profesyonel ve işinde uzman ekiplerimiz ile yapıyoruz.Karşıyaka bölgesinde hizmet veren su tesisatçısı arıyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.Firmamız ayrıca teknolojik cihazları ile de tesisat sorunlarını çözebilmektedir.Teknolojinin ilerlemesinden dolayı firmamız da kendi bünyesinde teknolojinin gelişimini takip etmiş ve sektörde öncü olmuştur.Firmamız elektronik cihazlar ile tam noktasal su kaçağı tespiti yapmaktadır.su kaçağı sorunu hemen hemen herkesin başına gelebilecek sorunlardandır.Su kaçağı tespiti yaptırmak istiyorsanız veya konu hakkında daha fazla bilgi için su kaçağı tespiti karşıyaka sayfamıza bakabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Su Tesisatçıları

İzmir karşıyaka su tesisatçıları için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.Firmamız karşıyaka tesisat ile 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz.Karşıyaka bölgesinde tüm tesisat arızalarına bakıyoruz.Musluk değişimi,sifon tamiri,çeşme tamiri,tıkanıklık sorunları gibi tesisat arızalarınızda bizleri arayabilirsiniz.

İzmir Su Kaçağı Tespiti

Firmamız, önceden kullanılan ve sizi yoran su kaçak tespit yöntemlerinin yerine garantili ve kesin çözüme ulaşan su kaçak tespit yöntemleri kullanıyor.

İzmir Su Kaçağı Bulma

Profesyonel ekipmanlarımız ile dakikalar içerisinde su kaçağınızı bulup onarımını sağlıyoruz. İşlemlerimiz Garantilidir.

İzmir Tıkanıklık Açma

Mutfak, Lavabo, Tuvalet, Kanal, Logar gibi tüm alanlarda teknolojik kameralı robot cihazlar ile tıkanıklık açma hizmetleri

İzmir Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağını dert etmeyin! Su kaçağını, uzman ekibimizce akustik dinleme cihazı sayesinde dakikalar içerisinde tespit ediyoruz.

İzmir Su Tesisatı

Tüm su tesisatı işlerinizde sizlere profesyonel çözümler sunmakta olup, en uygun fiyat garantisi sunmaktayız.

İzmir Petek Temizliği

Evlerinizde yüksek meblalarla doğalgaz faturası ödemeyin. Her yıl düzenlik petek temizliği yaptırın %30`a varan kar edin !

24/7 Hizmet Garantisi

Siz müşterilerimizin maduriyet yaşamaması adına 7/24 su tesisatçılarımız hizmetinizdedir.

Karşıyaka İzmir Petek Temizleme

Petekleriniz eskiye oranla az ısınıyorsa yine peteklerinizde alt yada üst kısımlarda ısı kayıpları meydana geliyorsa peteklerinizin temizleme zamanı gelmiştir pektek temizliği karşıyaka bakımı maksimum 3 yılda bir defa mutlaka yapılmasını öneririz normalde 2 yılda bir petek temizliği yapılsa daha iyi olacaktır.Karşıyaka su tesisatçıları ustalarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

petek temizliğinin ve petek bakımının faydaları:
Temizlik sonrasında daha iyi ısı transferi ve sükilasyon olacağından faturanızda azalma olur
Tesisat temizlendiği için balçık ve oluşan kurumlardan arınır filitrelerde temizlenir ve kombi rahat çalışır kombinizin ömrünü uzatır.
Temizlenen bir kalerüferde hissedilir şekilde ısı artışı olur düşük ayarlarda daha iyi ısınır

Peteklerin temizliğinde 3 farklı kimyasal kullanıyoruz ve bu işlemi peteklerinizi sökmeden bu iş için geliştirilmiş bir makina yardımı ile temizliyoruz.
Ekibimiz önce tesisatı ve petekleri su ile kaba pisliğini temizler ikinci aşamada temizleme kimyasalını makinaya koyup tek tek peteklerde dolaştırır makina kimyasalı iki yönlü olarak basar yani bi süre normal dolaştırırken daha sonra tam tersine kimyasalı basar bu işlemde petek çalkalanmış gibi olur kimyasal çamuru ve kurumu çözer kaldırır ve pis su makınada toplanır
Temizlik kimyasalıyla işlem bittikten sonra tesisatta kalan ilacın durulanması gerekir bunun içinde başka bi kimyasal durulamak için yine aynı yöntemle tesisata ve peteklere basılır yıkama yapılmış ve tesisat arınmış olur.

En son olararak koruyucu kimyasal eklenir bu ilacın özelliğin peteklerinizin bir sonraki bakım süresini uzatmak yeniden tesisatta oluşacak kireçlenmelerin süresini uzatmak içindir.
Petekler kalerüfer tesisatı ve kombi filitreleri temizlendikten sonra tesisatın suyu verilir peteklerın havalarını alırız ve çalıştırarak son kontrolleri yaparak teslim ederiz.