İzmir Petek Temizleme

petek temizliği karşıyaka
petek temizliği karşıyaka
izmir petek temizleme
izmir petek temizleme

 

İzmir petek temizleme firmamız kış aylarında kullanılmaya başlayan peteklerinizi temizliyor ve kış ayına %30 tasarruflu girmenizi sağlıyor.Peteğinizin bir kısmı soğuk, bir kısmı sıcaksa, tıkalı anlama gelir. Faturaların yükselmesi ve odanın ısınmaması peteklerin tıkalı olmasından kaynaklanmaktadır.Bu durum da yapılacak en etkili ve çözüm sunan iş petek temizleme hizmeti almaktadır.

Kış aylarında kombi keyfini çıkarmak için, peteklerin temiz olması gerekir. Firmamız, petek temizliği konusunda deneyimli eleman kadrosuyla, petekleri kışa hazırlıyor. Kış aylarında aile bütçesini sarsan doğal gaz faturası gelir. Buna rağmen ısınmayan peteklerden kurtulmak için petek temizliği yaptırın. %30 varan ısı performans artışı sağlayın.

İzmir Petek Temizlemede Pratik Çözümle Tanışın

İzmir petek temizleme firmamız, kış aylarında daha az enerji ile daha çok ısınma imkanı sunmaktadır. Kombiler, kış ayı boyunca hiç durmadan yüksek ısıyla çalışır. Suyun içindeki kireç tesisatın içine yapışır. Bu nedenle tesisatın içerisinde dolaşan su sirkülasyonu yavaşlar. Buna bağlı olarak sıcak su peteklere gelmeden soğur ve verimli ısıtma yapamaz.Petekler kapalı devre çalışır ve yıllarca aynı su sistemde dolaşır. Peteklerin içindeki sıcak su, kış boyunca ısınır ve içindeki kireç kalıntılarını peteğe bırakır. Petek bu nedenle tıkanır ve ısınma problemi ile karşılaşır. Petek içerisindeki kireç ve diğer tortular, peteğin kullanım kalitesini en az seviyeye düşürür.

Makineli İzmir Petek Temizliği

Yeni nesil makineler, tanzikli su ile tesisatın içine yapışmış bütün artıkları kısa sürede temizlemektedir. Tanzikin etkisi ile yapışan kireçler ve diğer tortular, tahliye kısmından lavaboya akmaktadır. Temiz su gelene kadar temizlik işlemi devam etmektedir. Kış boyunca az enerji ile çok ısınmak için petek temizliğini ihmal etmeyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*