ALAYBEY PETEK TEMİZLEME

ALAYBEY PETEK TEMİZLEME

Alaybey petek temizleme servisimiz sizler için mahallenizde 7 gün 24 saat profesyonel hizmet vermektedir. Alaybey petek temizleme servisimiz cihazlı ve kimyasallı petek temizleme işlemi yapmaktadır. Petek temizleme alaybey bölgesinde 2014 yılında beri hizmet veriyoruz alaybey mahallesi denize yakın ve rüzgarlı olduğu gibi diğer mahallere nazaran daha soğuk olabiliyor. Bu durumlarda ısı ihtiyacını kalorifer petekleri karşılamadığı zaman peteklerde bir sorun var demektir.Peki bu sorun nasıl ortaya çıktı bu sorunu nasıl çözebilirsiniz.

Alaybey petek temizleme servisimiz kalorifer peteklerinizi özel kimyasallar ve cihazlar ile teker teker temizler. Bu temizleme aşamasında peteklerin içinde zamanla oluşan kireçleşme ve tortulaşma tahliye edilir. Tortulu su tahliye edildikten sonra kaloriferler ilk gün ki kadar temiz ve verimli çalışacaktır. İşlem esnasında peteklerin içinde ki çamurlaşmış suyun tortuları kombinizi bozmasın diye kombi girişine filtre takılır uzman ustalarımız bu filtreyi de temizlemektedirler.

alaybey petek temizleme
alaybey petek temizleme

Alaybey Petek Temizleme Nasıl Yapılır

Kombi petek temizliği genellikle tek noktadan yapılır banyoda ki havlupana bağlantı yaparak doğru bir şekilde temizleme işlemi gerekmektedir. Balçık olan suyu direk basıncı doğru yere ulaştırmak gerekmektedir. Yani sistem kapalı ama 7 tane peteği de aynı anda temizlemez makinamızla direk basıncı temizlemek istediğimiz petek mesela salon oraya yollamak gerekir. Basınçlı suyu sonrasında nereyi temizlemek istiyorsanız orayı temizlemek gerekir yani demek istediğim şey makine ile her şey 4-4 lük yapılmaz. Temel bilgi olması gerekir alt yapıyı kesinlikle bilmelidir günümüzde klimacı bile tesisat yıkamaktadır. Alaybey petek temizleme servisimiz ile isteğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.